Wynik TK głowy 40-letniego mężczyzny do analizy

Witam. Oto wynik mojego TK. Czy mógłbym prosić o jakieś dodatkowe informacje na ten temat? Co to jest? Czym grozi? Struktury mózgowia bez zmian ogniskowych. Sierp zlokalizowany pośrodkowo. Nieznacznie poszerzony zbiornik rdzeniowo-móżdżkowy. Poza tym układ komorowy i płynowe przestrzenie przymózgowe o szerokości w granicach normy, bez przemieszczeń. Masywne zwapnienia w sierpie. Wnioski: Nieznacznie poszerzony zbiornik rdzeniowo-móżdżkowy. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji i występujących objawów a także wywoływanych objawów w badaniu bezpośrednim. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie,