Wynik USG genetycznego

Jedtem kobieta mam 33 lata mam troje zdrowych dzieci najmlodszy ma 5lat ostatnio we wlasnym zakresie robilam usg genetyczne oto wyniki FHR uwidoczniono 157ud/min CRL 67,9 NT 1,8 DV prawidlowe kosc nosowa obecna Usg robilam w 13 w mam pytanie czy przy tych wynikach robic jeszcze test pappa bo nad tym sie zastanawiam ale czy jest to konieczne bardzo prosze o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

To tak naprawdę jest Pani decyzja. Proponuję udac się do lekarza prowadzącego ciąże i razem z lekarzem przedyskutowac dalsze postępowanie.