Wyniki badań kontrolnych w 7. tygodniu ciąży

Witam Jestem w 7 tyg ciąży odebrałam dziś wyniki badan, do lekarza idę dopiero 10.08 a nie ukrywam że chciałabym wiedzieć czy wszystko w porządku. Wszystkie badania zostały wykonane testem firmy Roche metodą elektrochemiluminescencji na aparacie Cobas. Przeciwciała: TSH 3,500 TOXOPLAZMA gondii kl.IgG <0,130 TOXOPLAZMA gondii kl.IgM 0,195 WIRUS RÓŻYCZKI kl.IgG 150,30 Bardzo prosze o odpowiedz z góry bardzo dziekuje Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Bez poznania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ginekologa.