Wyniki badania kinazy u 43-letniego mężczyzny

Mam 43 lata u kardiologa robiłem badanie krwi moje ck 4020 badanie odbyło sie 15.09 br.wyniki odebrałem 2 dni temu nikt do mnie nie dzwonił a wiem że jest to niebezpieczne 15.09br miałem też robione echo serca nie wykazało zawału serca

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję kontakt z lekarzem zlecającym badanie oraz powtórzenie badania.
Pozdrawiam