Złe wyniki leukocytów, erytrocytów i monocytów

Witam, odebrałem właśnie wynik badania krwi: LEUKOCYTY-12,58 ERYTROCYTY-4,35 MCV-98,9 MCH-33,3 PDW-18,5 NEUTROCYTY-7,77 MONOCYTY-1,56 OB-28 Lekarz zakładowy nakazał mi bezzwłoczną konsultację u lekarza rodzinnego. Mam 43 lata i od ok. 20 lat choruję na naddciśnienie tętnicze. O czym mogą świadczyć te wyniki? Reszta wartości w obrazie krwi w normie. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam, Jan Pietras

Witam. Nie wiem jakie jeszcze badania Pan robił i jakie ma Pan objawy obecnie. Niewątpliwie wizyta u lekarza rodzinnego jest wskazana, na pewno powtórzyłbym badanie morfologii krwi tym razem z rozmazem ręcznym.