Wyniki badania krwi a leki na padaczkę

witam,choruje od 11 lat na epilepsje pourazową biore leki Depakine i Nitrazepam,co mnie najbardziej niepokoi to to że inni lekarze dziwią się ze biore tak długo nitrazepam,no i od kilku lat mam problem z winikami krwi mój Neurolog nie wysyła mnie do innych specjalistów; MCH 33,7 norma 32, płytki krwi 124 norm 150-400,PDW20,8 norma 6-12, MPV 14,3norma8-12, PLCR49,3 norma6-24, %monocytów13,4 norma 4,0-12, liczba monocytów 0,98 norma 0,8. żelazo 120. Robie badania co miesiąc i to wszystko rośnie

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie wypowiedzieć się jednoznacznie bez możliwości oceny historii choroby oraz badania przedmiotowego. Jedyne co mogę doradzić to kontakt z innym neurologiem, zawsze ma Pan do tego prawo.