Wyniki badania krwi i podejrzenie mononukleozy zakaźnej

Witam, prosze o porade .wyniki molej 18 letniej corki ,:-WBC-10,37,MONO- 0,920, MONO%-8.87 ,EOS%- 5.11 ,MCHC -36.3,RDW- 11,4 ,MPV-7.38.W zeszlym roku lekarz podejrzewal mononukleoze zakazna ciagle boli ja prawa strona,miala robione usg brzucha.biodra,ginekologicznie w porzadku,bolesne przedmiesiaczkowanie. tomograf miala miec zrobiony ale nie chciano jej naswietlac.usg pluc tez miala robione,czasem kolano puchnie i tak naprawde nie wiemy co dalej robic.prosze o jak najszybsza odpowiedz.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety nie znam całej historii choroby i wszystkich okoliczności występowania objawow. Potrzebna jest dogłębna diagnostyka, moze wskazane jednak będzie wykonanie tomografii lub tez wizyta u reumatologa. Niestety nie mogę więcej pomoc ze względu na zbyt mała ilośc danych. Pozdrawiam