Wyniki hormonów tarczycy i złe samopoczucie pomimo stosowania Euthyrox

Witam z tej strony Karolina :) Jestem chora na nadczynność tarczycy , 2013 roku odstawiłam leki (metizol i euthyrox) . W czerwcu 2014 nagle źle się poczułam i moje wyniki były : TSH 36,3 FT3 40,0 FT4 0,826 lekarz przepisał mi euthyrox 25 pół tabletki potem za dwa miesiace dostałam całą tabletke euthyroxu 25 . Dalej źle się czuję mam zawroty w głowie a moje wyniki są takie : TSH ; 2,41 FT3 40,0 FT4 1,31 . Proszę o pomoc :)

Witam, wyniki nie są do końca jasne I typowe, być może konieczne będzie powtórzenie oznaczeń (obniżony poziom tyroksyny przy prawidłowym TSH to nietypowa sytuacja). Sugeruję przedyskutować to z endokrynologiem prowadzącym