Wypadające włosy i choroby paznokci po karmieniu piersią

Witam. Jestem mama 5 miesiecznego dziecka , karmie piersia. Ostatnimi czasy czuje sie fatalnie, włosy i paznokcie łamią sie i wypadają a ja czuje sie bardzo osłabiona mam mdłości zawroty i bóle głowy. Udałem sie do szpitala tam zrobiono rentgen głowy i pełna morfologie. Wyniki bardzo dobre. Lekarz stwierdził osłabienie i przemeczenie. Co powinnam zażywać zeby powrócić do formy jakie witaminy albo suplementy zeby na nowo dać organizmowi "kopa" do życia ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie zawarła Pani b.ważnej informacji-mianowicie czy stosuje Pani jakąś dietę z uwagi na karmienie piersią i jak wygląda Pani jadłospis. Należy dodać te informacje i zadać pytanie ponownie.