Wypadania płatka zastawki mitranej w ciąży

Jestem w 4 tygodniu ciąży i mam stwierdzone wypadanie płatka zastawki mitralnej ponadto podejrzewa się u mnie nerwicę lękowa,byłam u psychiatry lecz stwierdziła że nie może mi pomoc ,mam problemy ze snem i kołataniem serca w nocy,żadne sposoby nie pomagają na sen a denerwuje się podświadomie jest to niezależne ode mnie,czy są jakieś leki na uspokojenie które choć trochę by mi pomogły ?

Witam, na nerwicę lękową pomoże dobry psychoterapeuta,
na problemy z zasypianiem i kołatania pomagaję także moje specjalistycznie nagrania terapeutyczne.
Pozdrawiam świętecznie