Wyrastanie w destrukcyjnej rodzinie a niska samoocena i odejście męża

Jak mogę sobie pomoc,wyrastalam wdestrukcyjnej rodzinie przr Zelandię traumę w wieku 10 lat smierć ojca,matka despotą,zawsze niską samoocena.bulimia.założyłam rodzine urodziłam córkę lecz odrzucenie przez matkę i teściowa brak pomocy męża spowodowało ze zachorowałam depresja i wszelkie leki z życiem i umieraniem.alkohol był w moim życiu przez ostatnie 4lata nasilil sie .teraz po 25 latach małżeństwa maź powiedział ze odchodź biorę leki przecilekowe i antydepr.a ja ciągła żyje bólem z przed lat

Witam, biorąc pod uwagę skalę Pani problemów oraz czas nadużywania alkoholu sugeruję udać się do Poradni Odwykowej i rozpocząć psychoterapię od leczenia choroby alkoholowej.Bez zaprzestania picia raczej nie ruszy Pani do przodu w pracy nad sobą. Pozdrawiam