Wysypka na skórze 19-miesięcznego dziecka

Witam, u naszej 19 miesięcznej córki, od miesiąca utrzymuje się wysypka. Kąpaliśmy w oilatum, w KMnO4 kremowaliśmy, bez rezultatu. lekarz zalecił zyrtec, po 2 tygodniowej kuracji brak rezultatów, poniżej link do zdjęć: http://imgur.com/a/nK3kX Wysypka przez pierwszy tydzień miała charakter rozproszony, od 3 tygodni zaczęły tworzyć się klastry. Nie swędząca, dziecko się nie drapie, najbardziej widoczna wieczorem po kąpieli. Badania: Eozynofile, IgE w normie, Limfo,Monoc, Neutro zaburzone niewiel

Przykro mi lecz bez oceny dermatologicznej za pomocą dermatoskopu oraz testu lampą wooda nie jestem w stanie zdiagnozować choroby na podstawie tych zdjęć.
Zalecam wizytę w gabinecie dermatologicznym. Doświadczony lekarz pomoże Państwu.

dużo zdrowia dla Córeczki.
IS