Wysypka na skórze u 25-latki

Dzień doby, Ostatnio na mojej skórze pojawiła się wysypka (drobne, różowe, lekko wypukłe krosty). Zastanawiam się co może być przyczyną takiej reakcji. Wysypka nie swędzi, jedynie po zadrapaniu mam takie uczucie, ale to chyba w wyniku podrażnienia. Poza tym robią mi się małe strupki. Mam wrażenie, że wysypka pojawiła się tuż po namydleniu skóry szarym mydłem z firmy Barwa. Jednak trzy tygodnie temu miałam operację (wycinaną torbiel) i zastawiam się czy w szpitalu czegoś nie złapałam? Co to może być? Oczywiście w przyszłym tygodniu planuje pójść do dermatologa, ale najpierw wolę się upewnić - uspokoić. Wróciłam do mydła "Biały Jeleń", jednak wciąż wysypka nie ustępuje. Smarowałam ciało Witaminą A, jednak bez wyraźnych efektów.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.