Wytrysk nasienia do ust i stosunek płciowy a możliwość przeniesienia plemników

Opiszę sytuację: doszło do wytrysku nasienia do ust, nasienie to zostało połknięte. Następnie wypiłam szklankę pepsi, umyłam twarz i żułam gumę orbit bez cukru przez jakieś 15 min. Następnie po pieszczotach oralnych (ja pieściłam męża ustami) doszło do stosunku płciowego. Mam dni płodne. Czy mogło w wyniku takiego zachowania dojść do zapłodnienia lub przeniesienia jakichkolwiek plemników do środka?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji szansa na ciążę jest znikoma.