Wytrysk poza pochwą a możliwość ciąży

Witam mam problem kochaliśmy sie ze swoją dziewczyna i nie wytrzymałem i wytrysnołęm ale poza pochwą później wyrzuciłęm prezerwatywe wytarłem ręką sobie penisa i założyłem 2 prezerwatywe ale jeszcze ta ręką co wycieralem sobie penisa ale ręke tez wytarłem nie że czułem na niej sperme ,Wkłądałem jej do pochwy i chciałbym się zapytać czy możliwa jest ciąża ???POmocy !!

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli doszło do kontaktu dróg rodnych z preejakulatem lub ejakulatem, które zawierają plemniki to jak najbardziej mogło dojść do zapłodnienia.