Wytrysk w środku i wypłynięcie spermy w dni płodne a ryzyko ciąży

Uprawiałam wczoraj ze swoim chłopakiem sex oralny po czym on spuścił się do środka ale wypłynęła mi sperma na majtki po jakiś 5 min poszłam i zmieniłam je wycierając spermę z moich narządów miałam dni płodne czy mogłam zajść w ciążę ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jest to praktycznie nie możliwe w sytuacji jakiej Pani opisała. Pozdrawiam