Wzdęcia i problem z wypróżnieniem a kurczliwy ból w podbrzuszu

Witam, wczoraj wieczorem ok. 1h po kolacji dostałam strasznego kurczliwego bólu w podbrzuszu - lewa strona. Mogłam poruszać się tylko w pozycji zgiętej. Ból nasilał się i słabnął na zmianę tj. jakby ktoś zadawał "ciosy" nożem. Ból trwał ok. 1h gdyż po goracej kapieli od razu ustąpił. Nie miałam przy tym innych obj. typu: nudności. Miałam w tym czasie wzdęcia i problem z wypróżnieniem. Dopiero nad ranem wszystko wróciło do normy. Jednak nadal "tylko" pod wpływem ucisku boli mnie.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, powstępnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie. byc moze byl to napad kamicy moczowej.