Wzmożone wypadanie i przerzedzanie włosów u 25-letniego mężczyzny

Witam jestem mezczyzna mam 25la zauwazylem u siebe wmozone wypadanie włosów i przerzedzone włosy najperawdopodobniej jest to łysienie genetyczne. Na wizycie u trychologa Pani doktor zaproponiwała mi mezoterapie a kiedy zapytałem o stosowanie preparatu loxon, który ponoc pomaga na łysienie androgenowe osp ze jest to niebezpieczny lek i moze wzmozyc jezcze bardziej wypadanie włosów.Prosze jakies porady

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.