Wzmożony ból jednej piersi

Dobry wieczórPiszę do Pani/Pana doktor/a w sprawie piersi. Dokładniej to chodzi o to, że od jakiegoś czasu odczuwam większy ból jednej z piersi. Miesiączki jeszcze nie mialam, bo byłam przeziębiona, ale wcale nie czuje teraz abym miala ją mieć. Zawsze przed miesiączką odczuwalam ból podrzusza i piersi, z tym ze bol piersi mijal gdy pojawiala się miesiączka.. Cierpię jeszcze prawdopodobnie na hirsutyzm w okolicach brodawek sutkowych i nie tylko. Od czego mogą boleć mnie piersi tyle czasu?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych. Sugeruję wykonanie USG piersi oraz konsultację ginekologiczną.