Z czego mogą wynikać moje problemy z miesiączką chociaż testy wychodzą negatywne?

Witam. 17 stycznia powinnam dostać miesiączke której brakuje do tej Goski. 2 testy strumieniowe negatywne i test z krwi też negatywny.Nigdy wcześniej niż miałam problemów z miesiączką. Temperatura mierzona w pochwie wacha się pomiędzy 37 a 37,5 już sama nie wiem jak o tym myśleć. Co to może być

Lek. Bartłomiej Grochot

Należy zgłosić sie do ginekologa celem wykluczenia innych, poza ciążą, przyczyn braku miesiączki. Może to być spowodowane nieprawidłowościami endokrynologicznymi.