Z czego mogą wynikać takie bóle brzucha u 32-latki?

Witam :) mam problem miesiączkę miałam 5 dni temu trwała (3 dni ) przy tym miałam bardzo duze boleści w nad brzuszku ( prawa lewa strona ) wstac nie mogłam większość czasu spędziłam w pozycji skurczonej . Miesiączka miniela ale oddaje mocz kilka razy na dzień ( nie pijąc dużej ilości płynów w ciągu dnia -czuje ucisk i odrazu muszę iść do wc oddać mocz ) również czuje delikatny bol pod pęmpkiem gdy ucisne … gdy zjem jakikolwiek posiłek brzuch robić się wzdety przechodzi po czasie 1,2 co to może być ?

Witam,

opisany objaw wymaga badania fizykalnego i diagnostyki z krwi i usg j brzusznej a więc wskazana wizyta do swojego lekarza pierwszego kontaktu który wykona badanie fizykalne i oceni stan kliniczny jamy brzusznej zlecając diagnostykę. Może się okazać, że będzie wymagana konsultacja gastrologa, ginekologa ale to już zdecyduje lekarz w trakcie badania fizykalnego.

Pozdrawiam