Zaburzeni miesiączkowania, badania hormonalne i infekcje

19lat.Od maja mialam problemy z miesiączka(nieregularnie,plamienia) Bylam u gin.przepisała mi na 1wizycie cyklodynon,biore od konca lipca. Na 2mialam zrobic sobie badania prolaktyny i TSH.i prolaktyna podwyższona TSH na granicy.mialam tez grzybice.Dostalam bromergon,bioreod 20ktoregos wrzesnia.Okres mi sie poprawił.W październiku dostalam po29dniach od tegocomialam we wrzesniu,czyli14.10. Dzisjest13.11 aokresu nie.Wspolzyje bez zabezpieczenia,alenigdy nie kończymy wemnieRobilam2testy-niejestem

Witam. Zaburzenia miesiączkowania prawdopodobnie wynikają z nie do końca jeszcze uregulowanych zaburzeń hormonalnych - proszę przyjmować systematycznie leki i pozostać pod kontrolą endokrynologa. Proszę również pamiętać że stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcyjną.