Zaburzenia cyklu po porodzie

6 miesiecy temu urodzialm coreczke , dodam nie karmie piersia od samego poczatku , porob miałam naturalny ,, ciezki stracilam 1 litr krwi ale nie tu lezy problem .. 2 razy mialam okres normalnie z tyg opoznieniem ale byl ,, obecnie brak od do konca 2 miesiace , robilam 2 testy miesiac temu i tydzien temu oby dwa negatywne ,, wypryski na buzi sie robily jak przed okresem a ciagle go brak .. wydzielina z pochwy jest biala lu przezroczysta ,

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Na początek należy wykluczyć możliwość ciąży. Przyczyn zaburzeń cyklu może wiele np. przemęczenie związane z opieką nad niemowlęciem. Możliwe są także zaburzenia hormonalne i inne. Jedynym pewnym sposobem określenia, co jest przyczyną Pani dolegliwości, jest wizyta u specjalisty i badanie ginekologiczne ( w przypadku gdy ten stan się będzie nadal utrzymywał).
Pozdrawiam