Zaburzenia hormonalne a konieczność konsultacji z endokrynologiem

Witam, dostałam skierowanie na kompleksowe badania krwi przez lekarza dermatologa ze względu na długotrwałe i nasilone wypadanie włosów. Wstępna diagnoza to (przed wykonaniem badań to zaburzenia hormonalne. Badania były wykonane w drugim dniu cyklu, żelazo wynik- 25, prolaktyna 73,25. o Czy poza konsultacja ginekologiczną powinnam skonsultować powyższe wyniki z endokrynologiem ? Dodam,że od 12- 13 lat kontroluje się pod kątem anemii( w wieku 20 lat miałam anemie) Mam 32 lata.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na początek powinna Pani udać się na wizytę kontrolną do lekarza zlecającego badania. Jeśli będzie konieczność interwencji innego specjalisty to zostanie Pani o tym poinformowana.