Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne i lęki u 20-latki

Witam ,choruje na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne . zaczelo sie od tego ze balam sie wyjsc z domu bo zemdleje.. potem balam sie ze nie zdaze do toalety... i co kilka lat cos nowego najgorsza dotychczas -trwa do dzis,balam sie ze zajdę w ciąze przez dotyk jakiegos przedmiotu po mezczyznie,teraz nawet brzydze sie zwierzat oczywyiscie plci meskiej,prosze o napisanie mi czy te rzeczy sa w ogole mozliwe? psycholog nigdy mi nie powedzial -te rzeczy sa niemozliwe dlatego dalej mam obawy.prosze o pomoc

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza