Zaburzenia widzenia spowodowane owsikami

Czy można mieć mroczki przed oczami przez owsiki??? Podobno one wedrują 14dni i dokładnie od tego czasu je mam i dopiero dzisiaj zauwazylam owsikow objawy, czy możliwe ze te mroczki sa od tego?? Z gory dziekuje za odp

Renata GrzechociĹska

Witam.
Obecność owsików nie powoduje zaburzeń widzenia. Proszę zgłosić się do lekarza w celu dokładnej diagnostyki tego objawu. Należy pamiętać, że leczeniu powinna się poddać cała rodzina tylko wówczas będzie skuteczne.
Pozdrawiam