Zaburzone czucie w narządach rodnych a poród

W przypadku przepukliny pepkowej, problemami z zaparciami spowodowanymi neuropatia obwodowa jaki porod? Mam problemy z czuciem w narzadach rozrodczych, zwieracz nie chce reagowac na parcie, po chwili sie zaciska przez co nie moge sie wyproznic. Czy jest ryzyko ze nie bede czuc rozpoczecia porodu. Czy w przypadku problemow z parciem jest ryzyko uwiezenia przepukliny?

Na te pytania powinien odpowiedzieć ginekolog. Co do przepukliny pępkowej nie ma przeciwwskazań do porodu drogami naturalnymi i ryzyko uwięźnięcia jest z reguły znikome. Co do zaburzeń neurologicznych w zakresie narządu rodnego na to pytanie powinien Pani odpowiedzieć ginekolog prowadzący.