Zaburzony cykl a prawdopodobienstwo ciąży

Dzień dobry, na początku dni płodnych (mam cykle 34-35 dni, ostatni okres 11.07), przy wyciąganiu prezerwatywy zsunęła się i została w pochwie, ale zawartość się nie wylała. Mam zaburzony cykl (z zalecenia lekarza przerwałam zażywanie tabletek, w tym cyklu wzięłam 4 tabletki, miałam krwawienia w ostępach kilku dni), dlatego jeśli przy tych wszystkich uwarunkowaniach zajście w ciąże jest minimalne, to nie chciałabym brać tabletki "po stosunku", a nie mogę dostać się do mojej ginekolog.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest niewielkie. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od ostatniego stosunku.