Zaćmienia w oczach, drętwienie języka i napady lękowe

moim problemem jest od kilku dni mam dziwne zaćmienia w oczach i dretwienie języka i zębów nie dawno byłem u lekarza powiedział mi ze jestem znerwicowany problem mój jest tego typu ze mam takie napady lękowe co kilka dni nieraz to się tak nasila ze żyć mi się nie chce ciągle jak mnie nie kuje w klatce to mnie albo zatyka albo zaraz serce zaczyna bić szybko potem wpadam w panikę ze zaraz mi się coś stanie jest to nie do wytrzymania chciałbym mieć to już z głowy ale nie wiem jak sobie poradzić z tym

Napady lęku panicznego - a prawdopodobnie to może Panu dolegać - są dolegliwością bardzo przeszkadzającą w codziennym funkcjonowaniu. Nie dziwi więc fakt, że odczuwa Pan zmęczenie i niechęć do tego typu sytuacji. Panika ma to jednak do siebie, że trudno jest się jej pozbyć samemu - dlatego polecam wizytę u psychologa poznawczo - behawioralnego, z którym podejmie Pan pracę terapeutyczną. Praca ze specjalistą tego nurtu może przynieść dość szybkie i trwałe rezultaty, dlatego też polecam poszukać takiego psychologa w Pana okolicy jak najszybciej. Nie ma po co się męczyć, skoro można się swoich dolegliwości skutecznie pozbyć. Powodzenia.