Zaczerwienienie warg sromowych po stosunku

Witam, moj problem dotyczy okolic intymnych, otoz kilka dni temu odbylam stosunek i niedlugo po nim odczuwalam lekki dyskomfort okolic imtymnych, ktory pozniej zamienil sie w swedzenie, az do pieczenia. Mam zaczerwienione wargi sromowe "w srodku", dodam iz idac "na zewnatrz" zaczerwienienie zmienia sie w nieregularne plamki przypominajace oparzenie (to miejsce piecze najbardziej). Podraziona jest tez okolica cewki moczowej, ktora najbardziej boli przy dotyku. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis sugeruje infekcję. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.