Zaniżone parametry krwi u sportowca

Witam jestem sportowcem i mam zaniżone wyniki krwi jak wzbogacić krew ?

Aleksander Ropielewski

Nie rozumiem co oznaczają zaniżone wyniki krwi dlatego nie mogę udzielić pomocnej odpowiedzi. Jakiego typu są to zaburzenia? Nie zależnie od rodzaju zaburzeń parametrów krwi należy poszukać przyczyny.

Lek. Tomasz Budlewski

Odpowiednie zalecenia można określić na podstawie badania lekarskiego i analizy wyników badań dodatkowych. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, w czasie wizyty będzie można określić odpowiednie postępowanie.

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!

Nie napisał Pan które z parametrów krwi są obniżone. Polecam wizytę u Pana lekarza rodzinnego, który na podstawie powyższych wyników oraz badania będzie w stanie udzielić porady, znaleźć przyczynę i zaproponować leczenie.

z poważaniem
Michał Kurek

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim należy zastanowić się nad przyczyną nieprawidłowych wyników. Dopiero ustalenie przyczyny pomoże włączyć leczenie celowane. Wynik morfologii powinien ocenić lekarz POZ.