Zaparcia, biegunki, przyspieszona akcja serca a nerwica

Witam, mam 22 lata od około 1,5 roku ciągły stres, podejrzewam u siebie nerwice chociaż lekarze szukają innej przyczyny... OB 24, ASO 375, wymaz z gardła i migdałków robiony 2 razy lecz nic nie wyszło, dodam, że kłuje mnie często w lewym dole biodrowym, miewam biegunki i zaparcia, przynajmniej 2 razy w tygoniu mam napady szybkiego bicia serca, oblewają mnie poty i czuje, że zaraz zemdleję... już nie wiem gdzie szukać problemu... prosze o pomoc. Morfologia w porządku tylko to OB 24....

Witam,
opisywane objawy mogą wskazywać na zaburzenia nerwicowe. Natomiast mam za mało informacji, żeby stawiać tego typu diagnozę przez internet. Dobrze, że lekarze szukają przyczyn somatycznych. W razie ich wykluczenia polecam konsultacje u psychoterapeuty.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza