Zawroty głowy a nerwica u 32-letniej osoby

witam pani doktor mam zawroty glowy bo myslecole okolice serca i drtwieje reka i zcasami sie czuje zle a za chwile juz jest dobrze czy tojest nerwica bo juz nie wiem c

Witam,
mogą być to objawy nerwicowe, ale można się nad tym zastanawiać dopiero po wykluczeniu przyczyn fizycznych.
Mam za mało informacji, żeby wypowiadać się w tej sprawie.Do postawienia diagnozy potrzebne jest spotkanie z psychoterapeutą i szczegółowa rozmowa na temat objawów. Jak często występują?W jakich sytuacjach?Od kiedy?Co to znaczy, że czuje się Pan źle?Jak bardzo przeszkadzają w funkcjonowaniu?Jakie myśli i uczucia im towarzyszą?Zachęcam do takiego spotkania

moze byc nerwica i/lub objawyneurologiczne.nalezy to sprawdzic.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza