Zawroty głowy, częste bóle głowy a dobre wyniki

mam zawroty głowy,czeste bóle głowy z tyłu i cały kark boli,jestem osłabiona.wyniki mam super.

Witam! Bóle głowy mogą stanowić odrębną jednostkę chorobową lub być objawem innych chorób. Prezentowane przez Pana/Panią objawy mogą świadczyć o szyjnopochodnym bólu głowy, szczególnie jeśli w przeszłości doznał Pan/Pani urazu głowy lub szyi. Ustalenie rozpoznania wymaga zebrania dokładnego wywiadu oraz badania lekarskiego. Wskazana wizyta u neurologa.