Kobieta , 25 lat Od 5dni mam zawroty glowy. W dodatku czuje się tak jakby otumaniona. Wyniki krwi mam dobre. Neurolog stwierdził że to od blednika. Laryngolog wykluczył problemy z blednikiem. Miałam rtg kręgosłupa doc.szyjny i wyszło ok. Pytanie; od czego te zawroty??pojawiają się częściej wieczorem. Dzień wcześniej siostra podała mi EXCEDRIN bo bolała mnie głową (2tabletki) cz mogło mieć to wpływ ze mam teraz zawroty glowy??
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
Zaufany specjalista Umów wizytę
Edytuj odpowiedź

Witam
Bardzo możliwe, że są to skutki zastosowania
excedrinu, który ma baaardzo dużo działań
niepożądanych.
Poniżej zamieszczam link do ulotki tego „leku”.
Powinna Pani poinformować o tym lekarza.
Jeżeli zawroty głowy będą się utrzymywać,
należy przeprowadzić wnikliwą diagnostykę,
gdyż mogą być one sygnałem bardzo
różnych problemów zdrowotnych.
Pozdrawiam serdecznie

https://www.doz.pl/leki/p9133-Excedrin_MigraStop

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie krwi – Morfologia krwi to badanie krwi, które jest bardzo popularnym narzędziem diagnostycznym. Zarówno morfologia krwi, jak i pomiar cholesterolu czy Laryngologia – Laryngologia, inaczej otorynolaryngologia, to jedna z dziedzin medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń, które dotykają bezpośrednio naszych uszu, krtani, gardła, a także chirurgią gruczołów ślinowych, zatok przynosowych oraz języka oraz innych schorzeń głowy i szyi.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Ból głowy - przyczyny, objawy, rodzaje, leczenie

Potwierdzone sposoby na ból głowy

Potwierdzone sposoby na ból głowy

Wiemy, że ból głowy, w trakcie którego masz wrażenie, że twoja czaszka za chwilę eksploduje, a pulsowanie nie pozwala myśleć, może skutecznie zepsuć dzień. Zamiast łykać silne leki przeciwbólowe, lepiej wypróbuj sprawdzone sposoby, które pomogą pozbyć...