Zawroty i pulsujący ból głowy oraz zaburzenia koncentracji

Witam MAm zawroty glowy i pulsujacy bol glowy.Zrobilam badania krwi,wszystko w normie.Gastroskopia w pozatku.Mam problemy z kregoslupem ,zaciskam czesto zeby i deysta zrobil mi na noc szyne zebym nie zaciskala zebow.Boje sie ze mam guza w glowie.Powinnam sie martwic.Lekarze mowia ze ze to nerwica.Powinnam zrobic tomografie glowy?Mam czasami wrazenie ze nie bede mogla mowic ale to sie nie zdazylo.Czesto nie noge sie na niczym skoncetrowac.Mam lodowate rece.Rano czuje sie jak na karuzeli .co dale

Dzień dobry!
Z Pani wypowiedzi wynika, że wykonała już Pani szereg badań w celu odnalezienia somatycznego podłoża objawów. Pisze też Pani, że lekarze stwierdzili u Pani nerwicę. Skoro jednak nadal poszukuje Pani przyczyn opisanych symptomów, to znaczy, że prawdopodobnie postawiona diagnoza jest dla Pani mało wiarygodna. Warto zastanowić się dlaczego. Czy rozpoznanie nerwicy jest trudne do przyjęcia? Co by dla Pani oznaczało?
Pyta Pani: co dalej? Proponuję udać się na konsultację do lekarza psychiatry oraz rozważyć podjęcie terapii, do czego Panią mocno zachęcam.
Powodzenia!

potrzebny detox na pasozyty, grzyby i inne toksyny+odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza