Zazdrość i zmiana zachowania u męża

Mąż od niedawna dziwnie się zachowuje.Jest zazdrosny , oskarża mnie o zdrady.Poza tym mówi ze źle się czuje, ma problemy ze spaniem i śnią mu się zmory .Był u lekarza gdyż skarżył się wtedy ze ręka mu drętwieje i nic nie stwierdzono.Teraz nie chce iść, gdyż bardzo się zawiod po ostatnim razie. Kupiłam mu wiec w aptece herbatke na lepszy sen i uspokojenie . to pomogło tylko na 2 dni . Wczoraj gdy zrobiłam mu herbate , oskarżył mnie że chce go otruć . Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć .

Dzień dobry,

Proszę tego nie lekceważyć i udać się z mężem do lekarza psychiatry, który po zbadaniu zaproponuje odpowiednie leczenie farmakologiczne.
Pomoc mogą Państwo uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.