Zażycie tabletki antykoncepcyjnej placebo zamiast aktywnej

Witam mam problem otóż biorę tabletki daylette już od roku i ostatnio zamiast wziąć 15stą tabletkę wzięłam ostatnią z blistra czyli tą placebo i zauważyłam to dziś gdy zaczełam pierwszą tabletkę placebo. Proszę o pomoc bo nie wiem jak dalej postępować z tymi tabletkami

Witam serdecznie. Nie należy wykonywać przerwy pomiędzy kolejnymi opakowaniami. A dokładnie nie powinna Pani przyjmować tabletek placebo w tym cyklu.