Zdiagnozowany zespół nerczycowy, tachykardia, nadciśnienie tętnicze

Witam, Od jakiegoś czasu mam kłopoty ze zdrowiem. Mam zdiagnozowany zespół nerczycowy, tachykardię, nadciśnienie tętnicze. Jestem po leczeniu endoxanem (V dawek). Od tygodnia mam duszności, spadki saturacji, ciśnienia i wyskoki tętna do 200. Proszę o poradę. Jeśli trzeba to odpowiem na pytania

Aleksander Ropielewski

Pani dolegliwości wymagają przeprowadzenia badania przedmiotowego oraz badań dodatkowych. Nie jest możliwe, abym przez internet udzielił informacji na Pani pytania, ponieważ jest to zbyt skomplikowane. Sugeruję kontakt z internistą.