Nadciśnienie i tachykardia u 30-latki

Mam 30 lat choruje na nadciśn i tachykardie Echo holter nic nie wykazały Otrzymałam Betaloc który miałam przyjmować w dawce 25/dobę Dziś biorę 200 częstoskurcz się nasila a tętno w spoczynku przekracza 200/min Przychodzą kołatania mdłości męczliwość ból zamostkowy uczucie gorąca omdlenia puls nie spada pon 100 nawet w nocy Nie palę nie piję zdrowo się odżywiam Mg K i TSH w normie

Witam serdecznie,

Proszę koniecznie skonsultować się z lekarzem Nie może Pani zwlekać tylko jak najszybciej reagować i być pod kontrolą lekarza!

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk