Zgaga i kłucie po prawej stronie brzucha

Witam. Mam 22 lata i mam ostatnio problem ze zgagą. W trakcie silnej zgagi zazwyczaj mam ciężki brzuch. Często kuje mnie po bokach brzucha(nie jest to uciążliwe). Po Ranigascie zgaga ustaje. Mam nerwicę i teraz zaobserwowałem jej powrót. Czy może to mieć związek? Czy nerwica może wywołać zgage?

Witam, może wywoływać ból np brzucha, radzę jednak udać się do lekarza POZ, który zleci konieczne badania, bądź skieruje do odpowiedniego specjalisty. Doradzam także w związku z nerwicą konsultacje z lekarzem psychiatrą oraz psychoterapeutą. Pozdrawiam serdecznie.

moze, ale niekoniecznie.moze byc nerwica i/lub cos innego.nalezy to sprawdzic.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza