Zgrubienia w obrębie sitowia w wyniku TK zatok

Proszę o pomoc w interpretacji wyniku TK głowy: Masywne zgrubienia błony śluzowej w obrębie sitowia, zatoki klinowej i czołowej po str. lewej oraz w widocznym fragmencie zatoki szczękowej prawej. (Wnioski: Obraz TK mózgowia prawidłowy. Masywne zmiany zapalane błony śluzowej zatok obocznych nosa w widocznym zakresie.)

Proszę udać się na konsultację do laryngologa lub lekarza, który badanie zlecił. badanie zawsze interpretuje się w korelacji ze stanem klinicznym i zgłszanymi objawami.