Złamanie igły w nodze

Witam serdecznie, Jaki czas temu złamałam igłę, ale niestety nie znalazłam jej drugiej części. Dzisiaj bawiąc się z psem poczułam ukłucie w łydce, jest to możliwe że mogła wejść cała druga połowa igływ nogę? Jakie są objawy? Czy powinnam pojechać na Pogotowie? Pozdrawiam

Witam,
wskazane jest badanie RTG miejsca w którym może znajdować się ciało obce i dalsze leczenie u chirurga. Nie wymaga to pilnej interwencji, jednak warto usunąć potencjalne ciało obce z organizmu ;)