Złe samopoczucie, ból brzucha i zażywanie tabletek antykoncepcyjnych a podejrzenie hemochromatozy

Witam biore tabletki yasminelle od dłuższego czasu bardzo źle się czuje ból brzucha jestem ospała jest mi niedobrze . Byłam u lekarza który podejrzewał anemie kazał mi zrobić badania lecz one jej nie wykryły . przez 2 dni brałam antybiotyk canbiox bo mam chore zatoki 3 tabl nie umiałam zażyć źle się po nich czułam lekarz kazał mi powtórzyć badania ponieważ żelazo wyszło mi 35 (Nie wiem jakie są jednostki) podejrzewa c. Czy to może być to? Proszę o pomoc...

Jeśli podejrzewa Pani ciążę proszę wykonać test ciążowy.
W przypadku dodatniego wyniku wskazna pilna konsultacja ginekologiczna / ocena morfologii+ poziomu żelaza /