Złe samopoczucie i nadmierna potliwość

witam.ostatno bardzo zle się czuję bardzo się pocę,szybko się męcze ciągle chce mi się spać.zwykłe wyjście po schodach jest dla mnie męczące.czuję się tak jak bym miała zwolnioną reakcję ciężko mi samochód prowadzić bo nie umiem się skupić na kilku rzeczach naraz.odwiedziłam neurologa który stwierdził że mam zwolnioną reakcj ruchów.robiłam badania morfologia ok,cukier ok,ob ok,tsh3-0,987.neurolog stwierdził niedoczynnośc.proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć, nie sadze aby była to niedoczynnosc tarczycy.