Nadmierna potliwość, wypróżnianie i problemy z oddawaniem moczu

sikam wtedy kiedy mnie mdli i pocenie występuje wtedy sikam często ,a nawet się wypróżniam,a jak nic mi nie jest tryskam energią,wyjeżdżam planuje,chce mi się spotykać ze znajomymi ,jeść itd,fakt jeśli mnie mdli to cały dzień,a na wieczór normalnie zjem,a tak nie mam apetytu,mam dość nikt nie wie od czego porobiłam badania jakie mogłam,pomóżcie

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedzięc. proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu i przeanalizowaniu wykonaych juz badan bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.