Zmęczenie, osłabienie i senność u 21-letniej osoby

Od ponad miesiąca jestem osłabiona, ciągle zmęczona i mam problem z wejsciem po schodach. Potrafię spać po 10 godzin dziennie i obudzić sie zmęczona. Zaczęłam mierzyc cisnienie, najwyzszy pomiar to 150/100. Obserwuje duze skoki w ciagu dnia. Badania wykazaly zwiekszony poziom NEUT bialka c reaktywnego, trombocytów, za niskie mcv oraz bardzo wysoki cholesterol(mam 21 lat, wzrost 175 waga 60kg) Po dzisiejszych ćwiczeniach czuje ból w klatce piersiowej i dusznosc. Czy powinnam jechac na sor?

Aleksander Ropielewski

Objawy są niepokojące i proszę pojechać jak najszybciej do szpitala lu zgłosić sie na SOR. Objawy jakie Pani prezentuje są niespecyficzne i wymagają przeprowadzenia badań dodatkowych w celu ustaleni aprzyczyny, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem, który pomoże zawęzić spektrum diagnostyczne i naprowadzić na rozpoznanie.