Zmiana o obniżonej echogeniczności w obrębie tarczycy

Witam! Wczoraj byłam na usg tarczycy,wyszło mi : prawym dolnym wewn. rogu widoczna regularna zmiana o nieco obniżonej echogeniczności sr. 0,51cm raczej lita Prosze o pomoc w sprawdzeniu wyniku wiem tylko że to guzek.W poniedziałek mam dopiero endokrynologa bardzo się martwie Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wolem tarczycy. Trudno określić czym jest wspomniana zmiana. Do tego konieczne jest wykonanie biopsji.