Zmiana wyglądu pieprzyka i zmiany skórne

Witam, Ostatnio zauważyłam u siebie dziwne zmiany na skórze.Najpierw na pieprzyk który mam od dziecka narósł mi na niego drugi mniejszy(ciemniejszy) a teraz na szyji po stronie tego pieprzyka wyskoczyły mi krostki ropne , nie swędzą ale też nie schodzą...czy mam się martwić?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do dermatologa który dokładnie oceni skórę.