Zmiany na skórze penisa a metody leczenia

Przez tydzień kremowanie clotrimazolum nic nie dało. U lekarza dowiedziałem się, że to uczulenie na prezerwatywy. Miałem stosować kwas borowy i pimafucort 2x dziennie. I większość schodziło, ale kilka miejsc robiło się czerwone i drapało. U innego lekarza dowiedziałem się, że to drożdzak. Mam odstawić kwas borowy i stosować 2x dziennie pimafucort i co 2 dni tabletke flucorty. Tylko że bez kwasu rozprzestrzenia się i swędzi. Pimafucort chyba nie dziala.

Lek. Tomasz Budlewski

Koniecznie udać się do lekarza dermatologa lub urologa. Po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie Postępowanie